SlovenskoSprávy

Vallo nedokáže v Bratislave veľmi relaxovať, ale jeho plány sú na viac ako jedno volebné obdobie

25.12.2021 (Webnoviny.sk) – K tomu, či bude Matúš Vallo opäť kandidovať na post primátora Bratislavy, sa vyjadrí začiatkom budúceho roka.

„Rád si takéto veci pripravím, dobre premyslím a začiatkom budúceho roka sa jasne vyjadrím, či budem, alebo nebudem opäť kandidovať,“ uviedol Vallo v rozhovore pre agentúru SITA. „Ale pevne verím, že je na mne vidieť, že ma táto práca baví a moje plány sú určite na viac ako na jedno volebné obdobie,“ doplnil.

Primátor poznamenal, že v Bratislave nedokáže veľmi relaxovať. „Je ilúzia, že by som mohol ako primátor úplne vypnúť od práce. Je to funkcia na 24 hodín denne, sedem dní v týždni. Keď idem po meste, napríklad na rodinný obed, aj tak si všímam, čo sa deje, fotím si veci a posielam ich mojim kolegom, je to stále dookola,“ odpovedal Vallo na otázku, ako a kde najradšej relaxuje.

„Ale najviac sa teším zo svojho syna Jonatána. Je to pre mňa tá najväčšia udalosť posledných troch rokov, takže on sa mi o relax veľmi rýchlo postará, aj keď taký ten aktívny relax,“ uzavrel.

Viac k témam: Primátor Bratislavy
Zdroj: Webnoviny.sk – Vallo nedokáže v Bratislave veľmi relaxovať, ale jeho plány sú na viac ako jedno volebné obdobie © SITA Všetky práva vyhradené.