SlovenskoSprávy

Muža nachytali vonku počas zákazu vychádzania, vo vreckách mal drogy

27.12.2021 (Webnoviny.sk) – Policajti nitrianskej pohotovostnej motorizovanej jednotky zadržali v Nitre 40-ročného muža a začali trestné stíhanie pre drogovú trestnú činnosť. Na sociálnej sieti o tom informovala nitrianska krajská polícia.

Policajti kontrolovali vo večerných hodinách na Piaristickej ulici v Nitre 40-ročného muža. Nakoľko platí zákaz vychádzania, požadovali od osoby vysvetlenie, čo tam robí a tiež ho požiadali, aby predložil občiansky preukaz. Muž sa počas kontroly správal nervózne, celý čas sa triasol, zajakával a mal rozšírené zreničky.

Na základe týchto skutočností sa policajti opýtali muža, či užil omamnú alebo psychotropnú látku, alebo či takúto látku má u seba. Uviedol, že niečo má a vydal policajtom jedno vrecúško s bielou kryštalickou látkou, jedno vrecko so žltou kryštalickou látkou a dve vrecúška s hnedou kryštalickou látkou.

Policajti muža zadržali a boli s ním vykonané ďalšie procesné úkony. Vo veci bolo začaté trestné stíhanie pre drogovú trestnú činnosť a veci, ktoré vydal poputujú na expertízne skúmanie.

Viac k témam: Drogy, Zákaz vychádzania
Zdroj: Webnoviny.sk – Muža nachytali vonku počas zákazu vychádzania, vo vreckách mal drogy © SITA Všetky práva vyhradené.