SlovenskoSprávy

Tragickú dopravnú nehodu v Bratislave vyšetruje polícia, vodič pravdepodobne dostal infarkt

16.12.2021 (Webnoviny.sk) – Polícia začala trestné stíhanie v súvislosti so stredajšou tragickou nehodou na križovatke ulíc Bajkalská a Prievozská v Bratislave. Dopravných policajtov vyslali k dopravnej nehode v stredu 15. decembra krátko pred 12:00.

Podľa informácií bratislavskej krajskej polície 73-ročný vodič Škody Octavia pri prechádzaní križovatkou pravdepodobne z dôvodu infarktu prešiel cez odbočovací pruh priamo. „Následne prišlo k zrážke s vozidlom Honda Civic, ktoré sa odrazilo do vozidla Volvo XC60,“ uvádza polícia.

Vodiča Škody po príchode sanitky na mieste oživovali, čo sa však napriek snahe záchranárov nepodarilo. Dychová skúška na alkohol u vodičov Volva a Hondy sa skončila s negatívnym výsledkom. Celková škoda spôsobená na vozidlách bola vyčíslená na zhruba 30-tisíc eur. Polícia začala trestné stíhanie vo veci podozrenia z prečinu usmrtenia.

Viac k témam: Dopravná nehoda, Tragická dopravná nehoda, Vyšetrovanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Tragickú dopravnú nehodu v Bratislave vyšetruje polícia, vodič pravdepodobne dostal infarkt © SITA Všetky práva vyhradené.