SlovenskoSprávy

Je pre vás elektronika vzdialeným vesmírom? So službou CHYTRART sa v nej šikovne zorientujete

23.2.2023 (SITA.sk) – Predajca elektroniky DATART predstavil v septembri 2021 komunikačný koncept založený na nosných službách, ktoré ponúkajú svojim zákazníkom. Zabehnutý RÝCHLART a DOPRAVART doplnil vo februári 2023 CHYTRART a obohatil tak komunikačné portfólio špecializovaného obchodníka s elektronikou.

DATART svoje komunikačné linky neustále rozširuje v spolupráci s reklamnou agentúrou WMC Grey – autorom kreatívneho nápadu, ktorý vtipnou formou predstavuje hlavné piliere služieb. Takto vznikol aj CHYTRART, s ktorým elektrošpecialista vstúpil do ATL a online priestoru.

CHYTRART – chytrá rada v každej predajni skladom

Nechajte si poradiť od elektrošpecialistov vo všetkých dvadsiatich predajniach DATART na Slovensku a vyberte si ten najlepší spotrebič, ktorý splní vaše očakávania. V rámci CHYTRARTu vám poskytnú kvalitné a zrozumiteľné poradenstvo a odpovedia na všetky otázky, ktoré vás zaujímajú. V predajni máte možnosť si produkt pozrieť alebo si ho vyskúšať a rovnako získať radu od odborníkov aj v oblasti úsporných spotrebičov alebo vám odporučia ďalšie vhodné služby či príslušenstvo.

„CHYTRART je o ľudskom prístupe a zrozumiteľnej komunikácii, presne tak, ako to hovoríme našim zákazníkom – spolu nájdeme to najlepšie riešenie. Vážime si každého zákazníka rovnako ako aj prácu našich elektrošpecialistov. Práve na týchto hodnotách staviame náš biznis,“ hovorí marketingová manažérka DATARTu Sabina Boudová.

Služby RÝCHLART a DOPRAVART sú jednotkou v obľúbenosti

Okrem CHYTRARTu sú v ponuke stálice RÝCHLART a DOPRAVART. Kvalita, s ktorou DATART poskytuje tieto služby, sa odzrkadľuje v ich obľúbenosti. „Službu RÝCHLART si pochvaľuje veľa našich zákazníkov. Vďaka vyzdvihnutiu online objednávky zadarmo si môžu zákazníci užívať svoj obľúbený produkt už do 30 minút od objednania. Často je v predajni pripravený aj skôr. DOPRAVART je služba, ktorá uľahčí nákup každému. Objednaný výrobok vynesieme aj na 10. poschodie, nainštalujeme ho a odvezieme vám starý spotrebič na ekologickú likvidáciu. Robíme všetko pre to, aby bola značka DATART vnímaná v očiach zákazníkov ako skutočný elektrošpecialista, ktorý im ponúkne nielen širokú škálu sortimentu, ale pre nich bude aj zárukou kvalitných služieb,“ dopĺňa Boudová.

Tvárou DATARTu je Richart

V reklamných spotoch vystupuje hlavná postava Richart, ktorá sprevádza diváka vo vesmíre či horskom prostredí podobne, ako elektrošpecialisti sprevádzajú zákazníkov širokou ponukou DATARTu a pomáhajú im nájsť to najlepšie riešenie. Richart zábavne vyzdvihuje hodnoty značky, z ktorých vychádzajú vlajkové služby DATARTu. „Cieľom bolo posilniť osobitosti značky tak, aby jasne a zároveň zábavne vypovedali o hodnotách, na ktorých DATART dlhodobo stavia.“ uzatvára Boudová.

DATART, popredný český a slovenský predajca elektroniky, neustále pracuje na rozširovaní predajnej siete, skvalitňovaní svojich služieb a e-shopu.

Informačný servis

Viac k témam: CHYTRART, Elektronika, PR
Zdroj: SITA.sk – Je pre vás elektronika vzdialeným vesmírom? So službou CHYTRART sa v nej šikovne zorientujete © SITA Všetky práva vyhradené.