SlovenskoSprávy

Pellegrini si nemyslí, že ľudia idú voliť podľa toho, či sa kandidáti dvadsaťkrát stretnú pred voľbami

18.3.2024 (SITA.sk) – Prezidentský kandidát Peter Pellegrini (Hlas-SD) sa v predvolebnom dueli s Ivanom Korčokom v televízii Markíza nechcel príliš vyjadrovať k svojej neúčasti v predvolebných diskusiách.

„Ja si nemyslím, že ľudia idú voliť podľa toho, či sa kandidáti dvadsaťkrát stretnú pred voľbami,“ uviedol jeden z favoritov nadchádzajúcich prezidentských volieb.

Viac o téme: Prezidentské voľby na Slovensku 2024

Jeho, podľa predvolebných prieskumov, najväčší súper, občiansky kandidát Ivan Korčok považuje za dôležité, aby sa prezidentskí kandidáti stretávali v predvolebných diskusiách.

Pellegrini tvrdí, že dostal dve pozvánky, jednu od Denníka N, ďalšiu od denníka Sme, pričom na tieto podujatia boli podľa jeho tvrdení predávané lístky.

Vyjadril sa tiež, že by sa hanbil ísť do diskusie, kde si ľudia musia kupovať lístky na to, aby sa mohli pozerať na debatu politikov.

Viac k témam: Diskusia, Kandidát na prezidenta Ivan Korčok (Prezidentské voľby 2024), Kandidát na prezidenta Peter Pellegrini (Prezidentské voľby 2024), Prezidentské voľby na Slovensku 2024
Zdroj: SITA.sk – Pellegrini si nemyslí, že ľudia idú voliť podľa toho, či sa kandidáti dvadsaťkrát stretnú pred voľbami © SITA Všetky práva vyhradené.